Μια πολύ σημαντική εβδομάδα ξεκινάει για εμάς.

Περιμένουμε με ανυπομονησία στην Αθήνα τους αγαπημένους μας μαθητές υποψήφιους των διπλωμάτων Dele των εξετάσεων του Νοεμβρίου του Iνστιτούτου Θερβάντες.

Συγχαρητήρια σε όλους μας τους μαθητές για τον κόπο τον αγώνα και την άψογη συνεργασία.

Είναι σημαντικό να εμπιστευομαστε την εκπαιδευτική διαδικασία καθώς όλη η ομάδα μας, οι δάσκαλοι είμαστε εδώ για εσάς καθ όλη την διάρκεια της φοίτησης σας για να σας καθοδηγήσουμε και να σας εμψυχώσουμε. Ιδιαίτερη χαρά και υπερηφάνεια αποτελεί επίσης η συνάντηση μας με τους μαθητές που ανήκουν στο διαδικτυακό μας σχολείο. Μαθητές που μας εμπιστεύτηκαν για να ξεκινήσουν μαζί μας ισπανικά και που πλέον βρίσκονται σε θέση να εξεταστούν.

Ανυπομονούμε λοιπόν να σταθούμε δίπλα σας σε αυτήν την διαδικασία των εξετάσεων το Σάββατο 19 Νοεμβρίου στην Αθήνα.

Με την ολοκλήρωση της διαδικασίας προσκαλούμε τους υποψηφίους μας σε γεύμα στο κέντρο Ισπανικης γλώσσας στο Παλαιο Φαληρο για να απολαύσουμε την ισπανική και λατινοαμερικανικη γαστρονομία.

Οι δασκάλες σας

Κωνσταντίνα & Αγγελική